Mūsu koncepcija | Vitreum.lv / Juvelierizstrādājumu e-veikals - Ērtāk un izdevīgāk līdz -80%!
Palidzība & Info   Par mums   Kontakti   (371) 67499366
 
 
 
100% ir pieejams!
Sākums
Juvelierizstrādājumu e-veikals
      EN | EE | DE | LV | LT | RU

Ērtāk un izdevīgāk līdz -80%!    
Reģistrētie klienti: ielogoties       Jaunie klienti: reģistrēties Pasūtījuma grozs  Pasūtījuma grozs (0 gab., 0.00 €) 
Zelts Sudrabs Dāvanu kārbiņas
 
 
 
Palidzība & Info:

  Piegāde un apmaksa
  Kā veikt un atcelt pasūtījumu
  Remonts un atgriešana
  Kā noteikt gredzena izmēru?
  Izstrādājuma augstums
  Juvelierizstrādājumu kopšanas un lietošanas noteikumi
  Sudraba un zelta cenas pasaules biržā.
  Kredīts
Mūsu koncepcija
  Drošības politika
  Kontakti
  Vitreum.lv - 10 gadi!
  Vakance(0)
  Dāvanu karte 1. pasūtījumam
Mūsu koncepcija

Jūsu juvelierizstrādājumu veikals Internetā.
  Juvelierizstrādājumu internet-veikals vitreum.lv – tā ir juvelieru izstrādājumu vairumtirdzniecības piegādātāja virtuāla vitrīna. Jums ir unikāla iespēja iegādāties rotaslietas par zemākām cenām, tieši no vairumtirdzniecības firmas noliktavas.

  Mēs strādājam juvelieru tirgū jau vairākus gadus. Mūsu piegādātāji – juvelieru fabrikas un meistari no daudzām pasaules valstīm. Mēs piedāvājam tikai pašu labāko, pašu skaistāko, pašu stilīgāko.

  Mūsu kolekcijā ir izstrādājumi jebkurai gaumei – klasiski un ekstravaganti modeļi, izstrādājumi ne tikai sievietēm, bet arī vīriešiem un pat bērniem. Kā redzams no mūsu sortimenta, galveno daļu mūsu kolekcijā aizņem izstrādājumi no sudraba 925 proves, kā arī plašā asortimentā izstrādājumi no ”sarkanā”, paša populārākā, zelta 585 proves (14 karāti).

  Mēs cenšamies pastāvīgi atjaunot un papildināt mūsu kolekciju. Piemēram, nesen mēs ievērojami paplašinājām nedārgo sudraba izstrādājumu sortimentu ar īstiem, sertificētiem dārgakmeņiem – rubīniem, safīriem, smaragdiem.

Kāpēc pie mums ir lētāk?

  Atbilde – mēs nemaksājam augstu cenu par veikala telpu īri, nemaksājam par dārgu vitrīnu noformējumu, nav nepieciešami pārdevēji un citas ar veikalu saistītas lietas. Mums nevajag iekļaut cenā visus šos tēriņus, lai kompensētu algas. Tajā pašā laikā, mēs garantējam kvalitāti – katrs izstrādājums iziet pārbaudi Valsts Provju Inspekcijā un pie mūsu ekspertiem.

Saņemiet labāko, bet lētāk un ērtāk.

  Mūsu priekšrocības ir novērtējuši jau simtiem klientu. Plašs juvelieru izstrādājumu klāsts, zemas cenas, atsaucīgs un ātrs serviss, ērts saits ar unikālām iespējām, personīgas atlaides patstāvīgajiem klientiem. Jums ir pieejams vairāku juvelieru veikalu asortiments tieši Jūsu ekrānā, un par daudz zemākām cenām!

Ekonomējiet Jūsu laiku un naudu, esiet mūsdienīgi.

  Mēs esam priecīgi, ka daudzi mūsu klienti ir izvēlējušies mūs, kā savu ekskluzīvo juvelierizstrādājumu veikalu, kur iegādājas dāvanas sev un saviem mīļajiem...

 

Jūsu juvelierizstrādājumu veikals vitreum.lv

 
Mūsu koncepcija | Kontakti | Piegāde un apmaksa | Drošības politika | Vairumtirdzniecība
 
 

© 2008-2020 VITREUM SIA