Vitreum.lv
Dāvanu kartes

 


Nodrošināt mūsu klientu personīgo datu drošību – viens no galvenajiem uzdevumiem stāvošiem mums priekšā. Mēs nesniedzam trešajai personai vārdus, adreses, telefona numurus, e-pastus un citu līdzīgu personisko informāciju, kuru norāda mūsu klienti, veicot pasūtījumus mūsu veikalā.

Kā vairākums internet-tīmekļu, mūsu tīmeklis arī vāc tehnisko statistiku par apmeklētājiem, tādu kā: datora IP adrese, brauzera tips, operētājsistēma un citus parametrus. Mēs apkopojam un analizējam šo informāciju, lai optimizētu un uzlabotu mūsu tīmekļa darbību. Arī šo informāciju mēs nenododam trešais personai.

Kad apmeklētājs aizpilda reģistrācijas formu, atzīmējot to brīvprātīgi, viņš ir tiesīgs atteikties no ziņu vai par atlaidēm, akcijām saņemšanas no mums pa e-pastu un/vai SMS-veida. Šajā gadījumā mēs atsūtam ziņojumus, saistītu tikai ar pasūtījuma apstrādi.

Vitreum.lv pieņema, ka pirms mūsu tīmekļa vietnes izmantošanas vai aizpildot lūgumu kļūt par reģistrēto klientu, klients esot izlasījuši mūsu Privātuma politikas principus un noteikumus. Sīkak par Personas datu apstrādes principiem šeit: https://vitreum.lv/pub/pdap_principi.pdf

Drošības nodrošināšana apmaksas procesā.

Vitreum.lv neuzkrāj savienojuma datus ar maksājumu sistēmām. Interneta veikala Vitreum.lv pircēji, pieslēdzoties elektroniskai bankai vai elektroniskajām maksāšanas sistēmām, datus ievada bankas mājas lapā, tapēc šī informācija nav pieejama Informācijas resursu turētājam.

Mēs izmantojam šifrēšanas tehnoloģiju SSL, kura ir kļuvusi par nozares standartu. Tādā veidā, personīgie apmeklētāju dati tiek nodoti šifrētā veidā. Tas garantē drošību darījumos.

Par sīkdatnes

Lai šī vietne pienācīgi darbotos, mēs dažreiz jūsu ierīcē izvietojam sīkdatnes (cookies). Tāpat dara arī lielākā daļa lielo tīmekļa vietņu.

Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir neliela teksta datne, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Kā mēs sīkdatnes izmantojam?
Ar sīkdatnes palīdzību mēs cenšamies uzlabot mūsu vietnes. Izmantojot vietni Vitreum.lv, jūs piekrītat, ka mūsu vietne automātiski saglabā vietnes iestatījumus: valodu un valūtu. Turklāt jūsu ērtībai mūsu vietne automātiski atpazīst jūs un savieno jūsu profilu, ja pēdējā laikā tajā pašā ierīcē neizrakstījāt.
Ir ārējie avoti, kas mūsu vietnē izmanto sīkfailus, piemēram, Google Analytics un Yandex Metrika. Tie ir rīki, lai analizētu vietnes lietošanu, apkopojot informāciju par to, kā vietni izmantot. Saglabā dažādu informāciju par apmeklētajām lapām, kā arī, piemēram, lietotāja uzturēšanās ilgumu vietnē.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās varat sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāk lasiet šeit: aboutcookies.org. Varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir jūsu datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā jums būs pašrocīgi jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, un varbūt nedarbosies daži pakalpojumi un funkcijas.

Vitreum.lv Facebook + Google klientu vērtējums 4.9 / 122 atsauksmes