Vitreum.lv
Dāvanu kartes

 


Vitreum.lv - 10 gadi!

Juvelierizstrādājumu internet-veikals Vitreum.lv uzsācis darbu 2008.gadā kā juvelieru izstrādājumu vairumtirdzniecības piegādātāja virtuāla vitrīna. Mēs no paša sākuma esam sev izvirzījuši augstus standartus visā mūsu darbībā – no tekstu kvalitātes vietnē līdz izstrādājumu fotoattēlu dabiskumam, centāmies pārdomāt katru sīkumu, padarīt mūsu vietni ērtāku.

Šajā laikā tūkstoši klientu ir uzticējušies mums un veikuši pasūtījumus. Vairums klientu veic pasūtījumus atkārtoti, turklāt daudziem pasūtījumu skaits pārsniedz 5, 10, bet dažiem pat 50 reizes! Uzskatām, ka tas liecina par to, ka izstrādājumi, kas ir iegādāti pie mums, attaisno cerības par visiem 100% un sagādā prieku saviem īpašniekiem.

    Lielākā daļa mūsu klientu ir no Latvijas, otrajā vietā – klienti no Baltijas kaimiņvalstīm: Lietuvas un Igaunijas. Tāpat daudzi pasūtījumi nāk no klientiem no Vācijas, Anglijas, Īrijas, Krievijas, Ukrainas un citām valstīm. Pavisam mūsu klienti atrodas 47 pasaules valstīs, ir pat klienti no tādām Latvijai tālām valstīm kā Armēnijas un Izraēlas.

Mēs augsti cienām visus mūsu klientus neatkarīgi no pasūtījuma vērtības. Gadās, ka pasūtījuma summa ir nedaudz lielāka par 1 eiro, bet dažreiz pie mums veic lielus pasūtījumus, kuru vērtība pārsniedz 1000 eiro. Turklāt mums ir bijis ļoti neliels garantijas remonta pieteikumu skaits – pavisam daži gadījumi, kas liecina par mūsu izstrādājumu augstāko kvalitāti un labi organizētu darbojošos kvalitātes kontroles sistēmu.

Mēs arī turpmāk centīsimies uzturēt augstu kvalitātes līmeni, ko esam iezīmējuši pirms 10 gadiem. Mēs piedāvāsim mūsu klientiem tikai pašu labāko, par adekvātām cenām. Turklāt pie mums turpina funkcionēt atlaižu uzkrāšanas sistēma mūsu pastāvīgajiem klientiem.

Šodien Vitreum.lv ieņem vadošās pozīcijas tirgū. Arvien vairāk klientu pasūta juvelierizstrādājumus internetā. Tas patiešām ir ļoti ērti, jo klientiem ir pieejams vairāku juvelieru veikalu asortiments – tikai sudraba gredzenu sortimentā ir vairāk nekā 1000 modeļu. Turklāt tas viss ir tieši ekrānā, neizejot no dzīvokļa vai ofisa, un par daudz zemākām cenām.

Vitreum.lv, ar jubileju!

Vitreum.lv Facebook + Google klientu vērtējums 4.9 / 122 atsauksmes