10 gadi | Vitreum.lv / Juvelierizstrādājumu e-veikals - Ērtāk un izdevīgāk līdz -80%!
Palidzība & Info   Par mums   Kontakti   +371 67499366
 
 
 
100% ir pieejams!
Sākums
Juvelierizstrādājumu e-veikals
      EN | EE | DE | LV | LT | RU

Ērtāk un izdevīgāk līdz -80%!    
Zelts Sudrabs Dāvanu kārbiņas
 
Palidzība & Info:

  Piegāde un apmaksa
  Kā veikt un atcelt pasūtījumu
  Remonts un atgriešana
  Kā noteikt gredzena izmēru?
  Izstrādājuma augstums
  Juvelierizstrādājumu kopšanas un lietošanas noteikumi
  Sudraba un zelta cenas pasaules biržā.
  Kredīts
  Mūsu koncepcija
  Drošības politika
  Kontakti
Vitreum.lv - 10 gadi!
  Vakance(0)
  Dāvanu karte 1. pasūtījumam
Vitreum.lv - 10 gadi!

Juvelierizstrādājumu internet-veikals Vitreum.lv uzsācis darbu 2008.gadā kā juvelieru izstrādājumu vairumtirdzniecības piegādātāja virtuāla vitrīna. Mēs no paša sākuma esam sev izvirzījuši augstus standartus visā mūsu darbībā – no tekstu kvalitātes vietnē līdz izstrādājumu fotoattēlu dabiskumam, centāmies pārdomāt katru sīkumu, padarīt mūsu vietni ērtāku.

Šajā laikā tūkstoši klientu ir uzticējušies mums un veikuši pasūtījumus. Vairums klientu veic pasūtījumus atkārtoti, turklāt daudziem pasūtījumu skaits pārsniedz 5, 10, bet dažiem pat 50 reizes! Uzskatām, ka tas liecina par to, ka izstrādājumi, kas ir iegādāti pie mums, attaisno cerības par visiem 100% un sagādā prieku saviem īpašniekiem.

    Lielākā daļa mūsu klientu ir no Latvijas, otrajā vietā – klienti no Baltijas kaimiņvalstīm: Lietuvas un Igaunijas. Tāpat daudzi pasūtījumi nāk no klientiem no Vācijas, Anglijas, Īrijas, Krievijas, Ukrainas un citām valstīm. Pavisam mūsu klienti atrodas 47 pasaules valstīs, ir pat klienti no tādām Latvijai tālām valstīm kā Armēnijas un Izraēlas.

Mēs augsti cienām visus mūsu klientus neatkarīgi no pasūtījuma vērtības. Gadās, ka pasūtījuma summa ir nedaudz lielāka par 1 eiro, bet dažreiz pie mums veic lielus pasūtījumus, kuru vērtība pārsniedz 1000 eiro. Turklāt mums ir bijis ļoti neliels garantijas remonta pieteikumu skaits – pavisam daži gadījumi, kas liecina par mūsu izstrādājumu augstāko kvalitāti un labi organizētu darbojošos kvalitātes kontroles sistēmu.

Mēs arī turpmāk centīsimies uzturēt augstu kvalitātes līmeni, ko esam iezīmējuši pirms 10 gadiem. Mēs piedāvāsim mūsu klientiem tikai pašu labāko, par adekvātām cenām. Turklāt pie mums turpina funkcionēt atlaižu uzkrāšanas sistēma mūsu pastāvīgajiem klientiem.

Šodien Vitreum.lv ieņem vadošās pozīcijas tirgū. Arvien vairāk klientu pasūta juvelierizstrādājumus internetā. Tas patiešām ir ļoti ērti, jo klientiem ir pieejams vairāku juvelieru veikalu asortiments – tikai sudraba gredzenu sortimentā ir vairāk nekā 1000 modeļu. Turklāt tas viss ir tieši ekrānā, neizejot no dzīvokļa vai ofisa, un par daudz zemākām cenām.

Vitreum.lv, ar jubileju!

 
Mūsu koncepcija | Kontakti | Piegāde un apmaksa | Drošības politika | Vairumtirdzniecība
 
 

© 2008-2019 VITREUM SIA